Soare

SOARE SEKT a.s. - je druhé největší vinařské uskupení v České republice. Ve svém portfoliu má Soare sekt zastoupen kompletní vinařský sortiment tj. sekty, šumivá vína, tichá vína, šumivé vinné nápoje, nealkoholické šumivé nápoje, nealkoholická vína, vinné destiláty a vermuty.

Historie Soare se odvíjí od malé rodinné firmy založené v roce 1991 až po úspěšné uskupení mateřské firmy Soare sekt a.s. s dceřinými společnostmi Víno Valtice s.r.o. a Vinařství Zaječí s.r.o., které se nachází ve významném vinařském regionu jižní Moravy. Nejsilnější značky firmy Soare sekt jsou už mnoho let vyváženy do mnoha zemí celého světa.

Mezi nejznámější značky tichých vín, které reprezentují společnost, patří Víno Valtice, Exclusive, Collection Mondiale a nejvyšší řada přívlastkových vín s názvem Zaječí Vrch. Sekty vyrobené metodou Charmat zastupují značky Mucha Sekt, Rossijskoe Igristoe.

SOARE SEKT a.s. SOARE SEKT a.s.

Robby Bubble, tento oblíbený nápoj pro dětské oslavy a výročí je vyroben z přírodních surovin, s vysokým podílem ovocných složek bez použití konzervačních látek.Lahve jsou potaženy pestrobarevnou bezpečnostní fólií s výraznými dětskými motivy. Robby Bubble je číslem jedna ve svém segmentu a o jeho oblíbenosti svědčí fakt, že se vyváží do 20 zemí celého světa.

SOARE SEKT a.s.

Řada DORATO je svěží, harmonická nasládlá chuť, jemná vůně ovoce a svůdné perlení jsou oblíbeným společníkem dobré zábavy a nálady. Moderní a praktický uzávěr Vám umožní otevřenou láhev opakovaně uzavřít a uchovat vysokou kvalitu výrobku a jeho bublinky i pro další sklenku. Dorato bude vždy příjemným společníkem při posezení s přáteli.

SOARE SEKT a.s.

www.soaresekt.cz